Rowery wodne i drogowe

Dla ludzi szukających wrażeń i aktywnego wypoczynku stworzyliśmy wypożyczalnię rowerów drogowych.

Swornegacie to miejscowość położona w otulinie Parku Narodowego Bory Tucholskie. Na szczęście jest to obszar dostępny dla ludzi, pełen ścieżek rowerowych, miejsc do spacerów z uroczymi zakątkami. Warto zwiedzić okolicę jednym z naszych rowerów drogowych lub rowerów wodnych.

W okresie letnim, jesiennym lasy pełne grzybów i jagód. Można napotkać rzadkie gatunki ptaków, zwierząt jak również okazy roślin. Rower pozwala pokonywać dłuższe odcinki więc w tak rozległym terenie jak Bory Tucholskie czy Kaszuby, to najlepszy środek do obserwacji przyrody i poprawy kondycji.

W słoneczne dni lata proponujemy korzystać z rowerów wodnych. Można nimi bezpiecznie przemieszczać się po tak licznych i pięknych akwenach wodnych. Są to rowery czteroosobowe z miejscem np. dla pupila psa. Udzielamy wszelkich informacji i służymy swoją wiedzą i doświadczeniem.

Rowery wodne

Do Państwa dyspozycji mamy odpowiedni model roweru wodnego, który najlepiej sprawdza się na okolicznych akwenach naszej pięknej miejscowości Swornegacie.

Rower 420 – idealny dla osób pragnących urozmaicenia spokojnej wycieczki. Niski pokład w części rufowej nie tylko ułatwia wychodzenie, ale także umożliwia skoki do wody. Rower wodny jest duży, na środku posiada specjalny taras, na którym bezpiecznie mogą leżeć ręczniki, gazety, a nawet telefony.

Parametry

  • Wysokość: 0,50 m
  • Długość: 4,15 m
  • Szerokość: 1,60 m
  • Waga: 160 kg

Cennik – 20 zł / godzina

Rowery drogowe

Po licznych atrakcjach wodnych proponujemy Państwu wycieczkę po malowniczej okolicy. Do Państwa dyspozycji mamy różnego rodzaju rowery drogowe w dwóch kategoriach cenowych. Jedne z najnowszych modeli w Polsce! Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie: zarówno dorośli jak i dzieci. Posiadamy rowery najlepszych marek jak Kross, Grand, ITB oraz wiele innych.

Zapraszamy do korzystania z naszego sprzętu w czasie spływów i wycieczek drogowych.

Galeria rowerów drogowych i górskich

Nie czekaj.
Zaplanuj swoją przygodę już dzisiaj!

Zadzwoń do nas
+48 502 345 887

Poznaj cennik